פרופיל חברה

Plumber working on water pipes

מטרת החברה

מטרת חברת SMART PLUMBERS היא להשתית ברחבי הארץ ובעולם את שירותי הטכנולוגיה באינסטלציה.

שירות טכנולוגי זה יעניק לכול קהל לקוחתנו פתרון מותאם אישית אשר יחסוך להם בעלויות מיותרות בעוד האינסטלטור המיושן יבוא וישבור מרצפות לשחרור סתימה או איתור נזילה. אצלנו חווית השירות היא אחרת-ללא הרס. השיטות הייחודיות לנו והשיטות החדשות בעולם מעניקות שירות איכותי  עם פתרון אישי מתקדם. אנו גאים לעלות את רף האינסטלטורים העולמי.

אז למה אנחנו החברה המובילה בישראל?

התשובה לשאלה זאת היא באלפי פרטים החל במקצועיות העובדים אם זה בשירות לקוחות,מנהל או האינסטלטורים כול עובדים למען לקוחות מרוצים. אנו מובילים גם ובעצם בזכות הטכנולוגיה העומדת לרשותנו . הטכנולוגיה מהמתקדמות בעולם אשר נועדו שרת לקוחות מרוצים עם פתרונות מותאמים שנותנים לכן חווית שירות אחרת.

חווית השירות שלנו הן מהטובות בעולם בעצם , אז למה?

1- מתן פתרונות אישיים.

2-פתרונות ללא הרס.

3-משאירים את הנכס נקי.

משימת החברה

ההקדשה למלא את צרכי לקוחתנו רצונותיהם הייתה תמיד בראש עובדי החברה ולכן  אנו עובדים ומתאימים את שירותנו למטרה זאת

-שירותי חירום 24/7.

נוסדנו על אמון ,

שירות ואיכות העבודה

אנחנו אוהבים את העבודה שלנו ואנו מאמינים בה . בשבילנו זה לא רק אינסטלציה,בשלנו זוהי פילוסופיה אשר צריך להחיל על כול שירותי האינסטלציה העולמים להנחיל להם את הפתרונות הטכנולוגיים והחכמים ביותר שניתן לעלות על הדעת.

 

אם יש לך כול בעיית אינסטלציה פשוט התקשר למוקד החירום שלנו אשר פועל 24/7

אנו מעניקים שירותי חירום ופתרונות מהירים ומקצועיים בכול תחום האינסטלציה.

+(1800) 654 8745

[tmc_custom_heading heading="על החברה "]

חברתנו נוסדה בעוד הביקוש לאינסטלציה מתקדמת ברחבי הארץ עלתה. הביקוש היה לפחות הרס ולפתרון מותאם אישית החוסך בהוצאות מיותרות והרס של הנכס,אנו מחזיקים בשם שלנו SMART PLUMBERS כאינסטלטורים חכמים וכך אנו, האינסטלטורים שלנו מצוידים בציוד ובכלים המתקדמים ביותר בארץ ובעולם על מנת לתת שירותי חוויתי מהיר ומקצועי ללא הרס ! אנו מעלים את רף האינסטלטורים בארץ ובעולם, בעוד שהאינסטלטור הישן היה שובר וחופר.  אנו משתמשים בשיטות ייחודיות וחדשניות אשר מתאימות לכם פתרון אישי שחוסך בהוצאות מיותרות.

SMART PLUMBERS

+(1800) 654 8745

שירותי חירום 24/7