מאתרי הנזילות

המומחים של SMART PLUMBERS

התקשר עכשיו להצעת מחיר חינם!

072-3930090

עומדים בזמנים

מצלמה תרמית

שירותי תיקון

איתור נזילות בטכנולוגיות מתקדמות

איתור נזילה ללא הרס- פעולה מהירה חסכון גבוהה

כאשר מתגלה כתם מים, חשבון מים גבוה מהרגיל, חווים ירידה בלחץ המים בבית, או כאשר עולה ריח של טחב או רטיבות, המהלך החשוב ביותר הוא לשלול נזילה. כל אחת מהתופעות הללו עלולות להתפתח לנזקים משניים גדולים במיוחד, ודוגמא אחת לכך היא כתמי טחב שמזיקים למבנה כולו, ומסכנים את בריאות הדיירים בעקבות שחרור נבגים לחלל האוויר. בכדי לחסוך הוצאות עתידיות גבוהות במיוחד, הבדיקה היעילה והחסכונית ביותר היא באמצעות המצלמה התרמית של SMART PLUMBERS, בדיקה מהירה ומתקדמת שתחסוך לכם אלפי שקלים.

התקשרו עכשיו לייעוץ עם מאתר מומחה בחינם!

072-3930090

מחייגים עכשיו

מזמינים מאתר

המאתר אצלך היום

איתור נזילות מים

אל תתעכבו – הימנעו מנזקים מיותרים!

כל נזילה, ואפילו הקטנה והאיטית ביותר, יוצרת נזקים מצטברים אשר יכולים להימנע בעזרת איתור מוקדם בטכנולוגיות מתקדמות. רבות מהדליפות מתחילות במקומות נסתרים, וכשתגלו אותן המצב יהיה כבר מורכב מאוד, ועלול לעלות כסף רב לתיקון.
איתור מוקדם של נזילה יכול למנוע נזקים שונים, החל מכתמי מים, דרך גידול עובש ונבגי פטריות העלולים לסכן את הבריאות, ועד לפגיעה כלכלית עקב נזקים שונים ומצטברים למבנה, מחלודה, דרך פגיעות בבטון ועוד.
אם יש כתם מים קטן, חשבון מים מנופך, או כל חשד אחר לנזילה, אל תהססו, וקבלו מאיתנו בSMART PLUMBERS  את השירות המהיר, האישי, האדיב והיעיל ביותר לאיתור נזילות בכל שעות היום.

חייגו עכשיו לייעוץ עם מומחה בחינם!

בעזרת מצלמות טרמיות ואינפרא אדום חברת SMART PLUMBERS מבצעת איתור נזילות בכל מקום בחלל הדירה: קירות, ריצוף, צנרת, הבריכה והגן, הגג,מרזבים וצינורות בדירה ובבניין.
המצלמה הטרמית והאנפרא אדום נועדו לחלל פנימי
בשל עבודתם על טמפרטורות המזההות אזורים של חום או קור בצנרת אשר מונחת ברצפה/תקרה/קירות.
לפי הבדלי הטמפרטורה מאתרים את מיקומו המדוייק של מקור הנזילה בצנרת מתכת ופלסטיק ב100%
של הצלחה.

חייגו עכשיו לייעוץ עם מומחה בחינם!

רטיבות בקירות

רטיבות בקיר נובעת ממגוון סיבות, כמו למשל חדירה של מי גשמים לקירות שאינם מחופים היטב, נזילות מצנרת שבתוך הקירות, בעיות באיטום של הגג או של המרפסת, וכן הלאה. כאשר מזהים רטיבות בקיר או רטיבות ברצפה באופן כזה או אחר, חשוב לדאוג לטפל בה במהירות האפשרית. כאשר קיימות נזילות משמעותיות שמהוות גורם לרטיבות, חשוב לדעת שהן עלולות לגרום לנזק כבד מאד למבנה, ובאי טיפול ממושך – אפילו לסכנה של ממש. איתור רטיבות נעשה כאשר מזהים קילופים בצבע שעל הקיר, התנפחות של הצבע, שינוי בצבע הקיר או הופעה של עובש. כאשר מזהים רטיבות כזו, חשוב מאד לבצע איתור נזילות מקצועי, על מנת לוודא מהו מקורה של הרטיבות, היכן נמצא המקור הזה, ומהי צורך הטיפול המתאימה עבורו.

חייגו עכשיו לייעוץ עם מומחה בחינם!

בעיות עובש

עובש בקירות גורם לפגיעה אסתטית ואף למפגע בריאותי. ישנן סיבות שונות  לסוגים שונים של בעיות עובש. פעמים רבות נוצר סדק בצינור, או שצינור מתפורר ונשחק במקום מסוים מאחר והוא ישן מדי ואינו עומד עוד בעומס המים. סיבה נוספת אשר עלולה לגרום לעובש בקירות, במיוחד בחדרי האמבטיה, היא קירות שהתנפחו עקב לחות. בחדרי אמבטיה שהינם חדרים בהם יש שימוש במים חמים, עלולה להיווצר התנפחות של הקירות. ההתנפחות נוצרת עקב האדים הלחים שעולים ממי המקלחת החמים. התנפחות זו היא מקור נוסף  לעובש.חייגו עכשיו לפתרון!

איתור נזילות

איתור נזילה סמויה-כמו שאתם רואים בתמונה אשר בצד ימין איננו רואים כלום,אך למעשה נמצאת מתחת לרצפה זאת רטיבות. אנו רואים רטיבות זאת בתמונה מצד שמאל כאשר אנו רואים את הצינור בגלל הטמפרטורה השונה שלו מן הרצפה בשל המים שבתוכו(הצינור בצבע צהוב)ובאזור החץ נמצאת הנזילה כאשר החץ מסמן והבדלי טמפרטורות הברורים על מסך המצלמה המעידים על נזילה מכיוון זה. כל זאת נעשה ללא הרס!אך ורק צילום תרמורגפי במצלמה חדישה ומשוכללת.

חייגו עכשיו לייעוץ עם מומחה בחינם!

איתור נזילה בגז

מערכת לאיתור בגז נעשית על ידי גז ידידותי לסביבה אשר מורכב מ95% חנקן ו5%מימן,גז זה מיוצר במיוחד עבור המכשיר איתו אנו עובדים,גז זה מוחדר לצינור ובאמצעות גלגלת עם חיישן המזהה את ריח גז זה בלבד אנו מאתרים את מקור הדליפה אם זה במבנה ביתי,מסחרי ושטחים חיצוניים.הנכם שואלים לבטח היכן הצנורות עוברים לכן מכשיר זה מתואם עם מכשיר תוואי צנרת אשר מכוון אותנו אנשי המקצוע עם הגז ומייעל ומדייק את האיתור לכדי מצב של 100% דיוק.

חייגו עכשיו לייעוץ עם מומחה בחינם!

ממליצים

כול הזכויות שמורות SMART PLUMBERS חל איסור מוחלט להעתיק תוכן בכל צורה שהיא ללא אישור בכתב מהנהלת האתר. | ט.ל.ח |

אהבתי

אהבתי טוען...
%d בלוגרים אהבו את זה: