איתור נזילות בבית פרטי

איתור נזילות בבית פרטי

איתור נזילות בבית פרטי על ידי SMART PLUMBERS מתבצע על פי התרשמות ראשונית ושאלות של מאתר הנזילות את בעל הדירה. מאתר הנזילות שואל את סיבת הפנייה ועל פיה בונה תכנית עבודה מותאמת ללקוח אשר תפתור את בעיית הנזילה אחת ולתמיד.כאשר יש כתמי רטיבות עובש וכדומה מבצעים את איתור הנזילה בשטח הפנים של הבית בסדר הבא:

1-בדיקת לחץ מים חמים/קרים.

2-בדיקת צנרת דלוחין (ביוב).

3-בדיקת בעיות איטום.

אך אם למעשה אין נזקים אשר נראים לעין ויש שעון מסתובב, מאתר הנזילות המומחה שלנו יבדוק את מקור הנזילה באמצעות מכשיר הגז (גז ידודתי לסביבה).מאתר הנזילות יחדיר גז אל צינורות הבית ולאחר מכן ישתמש בסנסור מיוחד אשר נועד להרחת גז זה.
כאשר יש פיצוץ צנרת יברח הגז החוצה דרך פתח זה,גם אם נמצא בעומק האדמה או מתחת לבטון כבד. הגז יעלה והסנסור יתחיל להריחו ולאחר מכן ניתן אותות כיוון למאתר נזילות אשר הוכשר לקרוא את מכשיר זה ויכוון על ידי המכשיר, איתור הנזילה המדויק יהיה כאשר הסנסור יתריע על ריח גז מוגבר באזור מסוים ויתחיל לצלצל.

בדיקת צנרת מים חמים/קרים

בדיקת צנרת מים חמים קרים מתבצעת על ידי מאתר מומחה שלנו עם הציוד הנדרש של שעון לחץ.
המאתר נזילות שלנו מחבר את שעון הלחץ לצנרת הבית-ללא הרס ושבירה!
לאחר חיבור שעון הלחץ המאתר פותח את המים ורואה את לחץ המים כאשר הם בפעולה,לאחר מכן
המאתר סוגר את הברז של שעון הלחץ ורושם את לחץ המים הביתי של מים חמים וקרים בנפרד.
בשלב האחרון של בדיקת הלחץ המאתר נזילות סוגר את השיבר ורואה בשעון הלחץ אם ירד לחץ המים במים החמים או הקרים ,אם ירד לחץ המים החמים או הקרים סימן שיש פיצוץ צנרת באחד מן צינורות הללו אם לא אנו ממשיכים בחיפוש הנזילה לשלב הבא. אם הנזילה היא באחד מצינורות אלו אנו מבצעים איתור במצלמה תרמית אשר עובדת על טמפרטורה ותראה בדיוק מרבי על גבי מסך את מקום הפיצוץ.

בדיקת צנרת דלוחין (ביוב)

בדיקת צנרת הביוב ובשמה המקצועי צנרת הדלוחין נעשה על ידי בלון מתנפח אשר מוחדר לכול קופסת ביקורת ובתוך קופסת הביקורת לכול פתח אפשרי ולאחר מכן בשלב הבא של הבדיקה לאחר מילוי צנרת הדלוחין אוויר,אנו ממלאים אם במקלחת או בכיור מים עד קו האפס-כאמור קו האפס הוא מילוי מים עד השטחת המים כחלק מהכיור והמקלחת. לאחר מכן אם המים נשארים בקו האפס החלק הנבדק אם הכיור או המקלחת תקינים לשימוש ואין חור בצינור אך אם יש ירידה במפלס קו האפס יש כשל בצנרת הדלוחין זאת. על מנת להמחיש לכם הלקוחות דליפה זאת אנו בSMART PLUMBERS  כשמנו אנו מחזקים ציוד טכנולוגי מרשים ואיכותי. מאתר הנזילות מכניס לצנרת הדולחין שבה הדליפה מצלמה עם סיב אופטי אשר מראה מה קורה בתוך צינור הדלוחין על גבי מסך LCD.

בדיקת בעיות איטום

בדיקת בעיות איטום מתבצעת על ידי מאתר נזילות מומחה אשר בודק באמצעות מצלמה תרמית זליגה בין הפוגות של ריצוף ובמקרים מיוחדים כמו שיש מסוגים מסוימים ספיגת המים בשיש ובאמצעות חוסר איטום זה יש נזילה .על גבי המצלמה התרמית מאתר מומחה יודע לפענח את מקור בעיית האיטום כאשר הוא מקבל על גבי מסך המצלמה המיוחדת תמונה עם פרמטרים מיוחדים אשר למד לפענח אותם ודרכם לתת לכם את הפתרון המיטבי לבעיית האיטום.